MEDIA-ZONE

Media-Zone.pl to interaktywna agencja reklamowa, której specjalnością jest reklama w internecie.
Docieramy bezpośrednio do odbiorców, których potrzebuje nasz klient. Jesteśmy elastyczni. Konstruujemy oferty indywidualne, dostosowane do wymogów oraz portfela naszego klienta. Nie musicie szukać firmy projektującej strony, firm hostingowych czy wykupywać domen. My zajmiemy się wszystkim. Stworzymy stronę, będziemy utrzymywać ją na serwerze, wykupimy odpowiednią domenę, założymy statystyki, wypozycjonujemy i rozreklamujemy Państwa firmę

O NAS


O Media-Zone
 Media-Zone to marka działająca od marca 2006 roku interaktywna agencja reklamowa. Obecnie zrzesza około 50 serwisów i portali internetowych o różnorodnej tematyce. Pozwala to na aktywną i skuteczną kampanię reklamową różnorodnych produktów i marek. Poza reklamą zajmujemy się również tworzenie stron www, hostingiem i sprzedażą domen.

 Jedną ze specjalności agencji jest skuteczne, długotrwałe i legalne pozycjonowanie. Gwarancja tylko najwyższych pozycji oraz opłaty tylko za efekty pozycjonowania, to coś, co wyróżnia Media-Zone wśród konkurencji.

 Chętnie podejmujemy współpracę z agencjami reklamowymi i domami mediowymi zarówno z Polski jak i z całego świata.

 Jeśli chcą państwo dowiedzieć się czegoś więcej na temat tworzenia stron www lub hostingu zapraszamy na osobne serwisy: tworzenie stron www, domeny i hosting.